Návrat po Vánocích je už sám pro sebe velmi náročný. Bez debat: pro všechny! Některým jakoby se mozek zavalil tunou cukru...Ale grády nabírá zejména 4. ročník. Ti se připravují na svůj večer s velkým V. Příprava maturitního plesu jim ubírá čas čím dál víc... Není divu. Vše na poslední chvíli! Jako vždy :) Jestli i příprava na samotnou maturitu bude probíhat tímto stylem... potěš Pán Bůh :( Ale věříme, že ples, který je jejich večerem proběhne úspěšně a bude jako vždy kráááásný :)
Zadejte "neekologovi" ekologický úkol a hádejte, jak se bude tvářit :) Nakonec i my, jazykáři, jsme se projektu zhostili a snad úspěšně. Tentokrát však téma vlastních workshopů bylo přínosem i pro nás samotné. Víme o svých zemích mnoho informací, známe stěžejní a palčivé události tamějších obyvatel, ale některou "historii" prostě opomíjíme a některá témata nepromýšlíme tak hluboce. Ekologická témata dnešní doby samozřejmě řešíme v seminářích, hodinách, ale tu praktickou stránku doplníte nejlépe právě v těchto workshopech... A proto více takových bloků :)


Komentáře
Okomentovat