Poslední týden školních lavic před vánočními prázdninami znamená "nic moc už od nás nečekejte". Zda je to myšlenkou volných dní nebo čekáním na balíčky pod stromečkem, protože všichni byli děěěěsně hodní a pilní CELÝ ROK, ... to netuším. Každopádně nejen studenti mají plnou hlavu odstřihování posledních dnů do "prázdnin". Jen je asi rozdíl v důvodech :) Ale i učitelka takových předmětů jako je němčina či ZSV asi byla hodná, protože ji Ježucha naježil dárek již v hodině :)O úmyslu důsledku raději nepřemýšlím :D , ale čistě říkám: Děkuji Ježíškové ze 2. ročníku :)
Zadejte "neekologovi" ekologický úkol a hádejte, jak se bude tvářit :) Nakonec i my, jazykáři, jsme se projektu zhostili a snad úspěšně. Tentokrát však téma vlastních workshopů bylo přínosem i pro nás samotné. Víme o svých zemích mnoho informací, známe stěžejní a palčivé události tamějších obyvatel, ale některou "historii" prostě opomíjíme a některá témata nepromýšlíme tak hluboce. Ekologická témata dnešní doby samozřejmě řešíme v seminářích, hodinách, ale tu praktickou stránku doplníte nejlépe právě v těchto workshopech... A proto více takových bloků :)
.jpg)

Komentáře
Okomentovat