Seminář společenských věd má jedno z témat lidská práva a tak proč nevyužít možnosti přednášky přímo od zdroje... :) Studenti se jednoho rána tedy sešli před Úřadem vlády, po přesvědčení pána u ochranky, že s sebou opravdu mají i vyučující byli vpuštěni, aby v sále přesvědčovali přednášející, že jejich skupinka čítá opravdu 5 lidí a ne 6, protože ten šestý v pořadí je opravdu jejich vyučující... po peripetiích přednáška mohla začít a Honza se projevil jako velký soupeř, jelikož jeho připomínky byly věcné, trefné leč velmi kulantní :) Celou akci jsme zhodnotili, že jsme připraveni, jelikož moc nového nám to nedalo a tedy se rádi vrátíme na naší úrodnou půdu EDUCAnetu :)
Zadejte "neekologovi" ekologický úkol a hádejte, jak se bude tvářit :) Nakonec i my, jazykáři, jsme se projektu zhostili a snad úspěšně. Tentokrát však téma vlastních workshopů bylo přínosem i pro nás samotné. Víme o svých zemích mnoho informací, známe stěžejní a palčivé události tamějších obyvatel, ale některou "historii" prostě opomíjíme a některá témata nepromýšlíme tak hluboce. Ekologická témata dnešní doby samozřejmě řešíme v seminářích, hodinách, ale tu praktickou stránku doplníte nejlépe právě v těchto workshopech... A proto více takových bloků :)


Komentáře
Okomentovat